• Ünnepi nyitvatartás

    Ünnepi nyitvatartás

    Az ünnepi időszakban az alábbi nyitvatartással várunk benneteket:

    • December 24. 7-17 óráig
    • December 25-26. 8-20 óráig
    • December 31. 7-21 óráig
    • Január 1. 14-23 óráig
    CSOPORTOS ÓRÁK
    Az alábbi lista szerint lesznek óráink megtartva. Azon órák, melyek ebben a listában nem találhatóak, elmaradnak.
    December 21. (péntek):
    9:00 – Spinning (Vattai Zsuzsi)
    10:00 – Kettlebell (Szakál György)
    17:00 – Alakformáló (Biri Zsuzsanna)
    17:00 – Kettlebell (Szakál György)
    18:00 – Kick-box (Simon Imre)
    December 22. (szombat):
    16:00 – Has-láb-popsi+stretching (Biri Zsuzsanna)
    December 23. (vasárnap):
    17:00 – Spinning (Vattai Zsuzsi)
    18:00 – Alakformáló (Vattai Zsuzsi)
    19:00 – Fit-ball (Vattai Zsuzsi)
    December 24. (hétfő):
    nincs csoportos óránk
    December 25. (kedd):
    nincs csoportos óránk
    December 26. (szerda):
    10:00 – Kettlebell (Szakál György)
    17:30 – Kettlebell (Szakál György)
    December 27. (csütörtök):
    9:00 – Spinning (Vattai Zsuzsi)
    17:00 – Zsírégető (Biri Zsuzsanna)
    17:00 – Köredzés (Vattai Zsuzsi)
    17:00 – Önvédelem (Szakál György)
    18:00 – Crossfit (Sarkadi Péter)
    18:00 – Spinning (Vattai Zsuzsi)
    19:00 – Pilates (Vattai Zsuzsi)
    December 28. (péntek):
    9:00 – Spinning (Vattai Zsuzsi)
    10:00 – Kettlebell (Szakál György)
    17:00 – Alakformáló (Biri Zsuzsanna)
    17:00 – Kettlebell (Szakál György)
    18:00 – Kick-box (Simon Imre)
    19:00 – Crossfit (Sarkadi Péter)
    December 29. (szombat):
    16:00 – Has-láb-popsi+stretching (Biri Zsuzsanna)
    17:00 – Kick-box (Simon Imre)
    December 30. (vasárnap):
    17:00 – Spinning (Vattai Zsuzsi)
    18:00 – Alakformáló (Vattai Zsuzsi)
    19:00 – Fit-ball (Vattai Zsuzsi)
    December 31. (hétfő):
    10:00 – Kettlebell (Szakál György)
    17:00 – Alakformáló (Biri Zsuzsanna)
    17:30 – Kettlebell (Szakál György)
    Január 1. (kedd):
    19:00 – Kick-box (Simon Imre)
    Január 2. (szerda):
    10:00 – Kettlebell (Szakál György)
    17:00 – Alakformáló (Biri Zsuzsanna)
    17:00 – Atticombat (Attilaci)
    17:30 – Kettlebell (Szakál György)
    18:00 – Step Dance (Vattai Zsuzsi)
    18:00 – TRX (Attilaci)
    19:00 – Spinracing (Attilaci)
    19:00 – Köredzés
    19:00 – Crossfitt (Sarkadi Péter)

Kommentáld

Cancel reply